Szanse na odzyskanie zmysłu powonienia po usunięciu guza oponiaka

Witam, Trzy tygodnie temu usunieto mi guza oponiaka. Poniewaz naciskam na osrodek wechu i byl duzy (5 cm srednicy) calkowicie stracilam wech. Czy jest szansa, ze odzyskam zmysl powonienia i jesli tak, to kiedy? Dziekuje. Zuzanna

Komórki węchowe mają tendencję od regeneracji, jest szansa, ale wiele zależy od zakresu operacji. proponuję zadać to pytanie lekarzowi, ktory operowal