Wynik badania APtt przed operacją usunięcia pęcherzyka żółciowego

Witam czy wynik APtt 22,3 przed operacja usuniecia woreczka zolciowego byl wporzadku bo na wypisie mam zaznaczone ze za niskie i WBC mialam po operacji 17,90 za wysokie a MPV 9,30 za niskie,czy mimo tego wszystko jest dobrze? i chcialam sie spytac , po usunieciu woreczka czy mialam jakies przewody przyszywane do jelita czy tylko wyciecie i nic wiecej? jak to mniej wiecej przebiegalo,nikt mnie nie informowal o przebiegu wyciecia,ewentualnie co mialam robione w brzuchu jeszce? dziekuje zaOdpowiedz

Szanowna Pani!!! Przykro mi , ale nie wykonywałem tej operacji - JAK WIĘC MOGĘ PODAĆ JEJ SZCZEGÓŁY!!!??? PROSZĘ ZADAĆ WSZYSTKIE TE PYTANIA OPERATOROWI!!! - zaręczam, powinna Pani uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź!!! zż