Operacja zespołu dziadka do orzechów w ciąży

Witam Bardzo bardzo prosze o dokladny opis jak przebiega operacja czy tez zabieg ktory usuwa tzw. Syndrom dziadka do orzechow W jaki sposob przy jakim znieczuleniu. Pytalam wczesniej do lekarza wizyta daleko a jest szereg watpliwosci. Poniewaz jestem w ciazy i nie mam pojecia czy taki zabieg jesli istnieje ryzyko utraty zdrowia czy jest przeprowadzany gdy pacjentka jest w ciazy. Dziekuje za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Aby przeprowadzić dokładną diagnostykę oraz sposób leczenia należy udać się do swojego lekarza, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.