RTG płuc bez zmian radiologicznych
Witam dzis odebralem odpis mojego Rtg pluc,na opisie widnieje jedynie zdanie "bez zmian radiologicznych badanie zostalo zrobione rowno rok temu ..czy powinienem powtorzyc badanie w tym roku?

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
To znaczy że wynik jest w normie, jeśli nic się nie dzieje, nie ma Pan jakiś dodatkowych objawów nie ma potrzeby wykonywać rtg.
Pozdrawiam