Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza wynik badania przy bólach głowy od 3 miesięcy?

Witam. Mam silnie boli głowy, 3 miesiące juz. Opis badania radiologicznego Prawidłowy obraz kościmózgo i twarzoczaszki. Prawidłowy obraz kory istruktur podkorowych. Zmian ogniskowych niestwierdzasię. Układ komorowy położony pośrodkowo, nieposzerzony. Struktury tylnojamowe prawidłowewobrazieKT. Przestrzenie płynowe nasklepistościachmózgowia prawidłowejszerokości. Po podaniu SKcech patologicznegowzmocnienia kontrastowegowstrukturachmózgowia nie stwierdzasię. Cechy poszerzeniat. środkowejmózgu lewejwmiejscu bifurkacji do szer. 3,6mm. Wnioski J.w. Badaniach krwi Powiększone PDW -18.9 MPW-12.9 Czy jest coś poważnego?
KOBIETA, 31 LAT 5 miesięcy temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

OPIS TK GŁOWY W NORMIE: do interpretacji klinicznej Do omówienia z Lekarzem Leczącym! Opisane patologie, do interpretacji klinicznej, po zbadaniu i analizie dotychczasowych wyników ; NAJWAŻNIEJSZY JEST PACJENT, jego stan ogólny , neurologiczny, emocjonalny, współistniejące schorzenia historia leczenia; Wszystkie wyniki badań! Do pełnej konsultacji neurologicznej!! Ważny stan ogólny i neurologiczny, wyniki badań Ogólna forma i tryb życia ; dieta nastrój, sen etc etc; Jakie zalecane leki??? Jakie ciśnienie i puls, Jakie wyniki laboratoryjne ?? Pozdrawiam i zapraszam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy