Co mam robić z tymi objawami po cesarce?

Jestem 4 miesiące po cesarskim cięciu. Miałam też łyżeczkowanie pod narkoza po CC. Karmię tylko piersią. Od ok. 2 miesięcy zaczęły się u mnie różne objawy (czasem słabsze, czasem silniejsze). Teraz mój stan jest taki: ogólne ciągłe przemęczenie, trudności z koncentracją, zamglone widzenie, lekkie zaburzenia równowagi (tak jakby przechylało mnie cały czas na jedną stronę- w tym nieprzerwane zawroty głowy), umiarkowany ból głowy (czasem brak, czasem punktowy), kłopoty ze słuchem (często mąż musi powtórzyć drugi raz bo nie dosłyszę), szczególnie jak dźwigam małego to prądy przechodzą mi z tyłu kręgosłupa na wysokości żeber (i ogólnie po kręgosłupie) uczucie ciężkości i delikatnego mrowienia w nogach i rękach i w okolicy ust, ogólnie bóle punktowe w całym ciele. Oczywiście od razu internet powiedział o stwardnieniu rozsianym, guzie mózgu, zakrzepicy itd. Ale nie chcę panikować. W związku z tym mam pytanie. Czy to możliwe że to są jakieś problemy neurologiczne po cesarskim cięciu lub łyżeczkowaniu, po znieczuleniach? Czy raczej zrzucić to na karb nerwicy? A może powinnam udać się do neurologa, okulisty, na rezonans magnetyczny? Bardzo proszę o poradę

Jakie wyniki morfologii, żelaza, witaminy D3 , tarczycy ??? Jaki stan ogólny ??? waga; ciśnienie itp...??? Opis MRI do interpretacji klinicznej Do omówienia z Lekarzem Leczącym! Opisane patologie, do interpretacji klinicznej, po zbadaniu i analizie dotychczasowych wyników ; NAJWAŻNIEJSZY JEST PACJENT, jego stan ogólny , neurologiczny, emocjonalny, współistniejące schorzenia historia leczenia; Wszystkie wyniki badań! Do pełnej konsultacji neurologicznej!! Ważny stan ogólny i neurologiczny, wyniki badań Ogólna forma i tryb życia ; dieta nastrój, sen etc etc; Jakie zalecane leki??? Jakie ciśnienie i puls, Jakie wyniki laboratoryjne ?? Pozdrawiam i zapraszam