Co mogą oznaczać takie zawroty oraz bóle głowy?

Od kilku miesięcy mam dziwne bóle głowy. A dokładnie boli mnie czubek głowy. Boli jakbym miała tam siniaka, a wiem, ze nie uderzyłam się w głowę. Najbardziej boli jak dotykam, choć bez dotykania tez czuje. Jak jestem na zewnątrz i wieje wiatr to czuje ból jak wiatr rusza moje włosy. Nadmienię, ze mam skaczące ciśnienie skurczowe oraz od czasu do czasu zawroty głowy. Co to może być, jakaś podpowiedz?

Bóle i zawroty głowy moga być związane z nadciśnienie; wychłodzeniem , zawianiem, zwyrodnieniem kręgosłupa etc etc... co może powodować przewlekłe dolegliwości i bóle głowy, ale może być też wiele innych przyczyn ! klinicznej po zbadaniu Pacjenta ; Oczywiście konieczny pełny wywiad i badanie najlepiej pełna ocena NEUROLOGICZNA

Ważne objawy, historia leczenia ; stan ogólny pacjenta, schorzenia współistniejące, stosowane terapie, tryb życia, tryb pracy; Badanie ogólne i specjalistyczne Historia leczenia ? Objawy depresji częste po udarze mózgu ; Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację / telekonsultację