Czy ten lek poprawi mój stan?

W czerwcu 2018 r dostałem udaru krwotocznego. W wyniku udaru zostałem sparaliżowany prawostonnie z niedowładem ręki i nogi. Udar który doznałem był bardzo silny, przez co 1 miesiąc byłem w spionczce. Ręką i noga są spastyczne-powoli łagodnieje. Cały czas jestem rehabilitowany dzięki czemu od niespełna tygodnia poruszam się bez podpór (kula, laska) ogólnie mój stan jest dobry względem tego że pół roku jeździłem na wózku, poprawa napala mnie optymizmem. Czy Cerebrolizyna jest u mnie wskazana na spastyke oraz lekka afazje? Czy mogę spodziewać się że po wlewie Cerebrolizyna może nastąpić poprawa?

Cerebrolizyna moze być pomocna, ale prosze omówić z NEUROLOGIEM LECZĄCYM.

NAJWAŻNIEJSZY JEST PACJENT; stan kliniczny, sprawność, funkcjonalność, dolegliwości bólowe czy objawy ubytkowe, niedoczulica, niedowład, niesprawność etc....

OPIS MRI do interpretacji klinicznej po zbadaniu Pacjenta, obejrzeniu płytki CD z badania MRI !

Konieczna pełna konsultacja ze wszystkimi wynikami dotychczas wykonanych badań laborm TK, MRI RTG etc... Jaki stan Pacjenta ??? LEKI???? aby ustalić co może powodować przewlekłe dolegliwości ; częste bóle głowy. A może być też wiele innych przyczyn !; Oczywiście konieczny pełny wywiad i badanie najlepiej pełna ocena NEUROLOGICZNA Ważne takze inne objawy, historia leczenia ; stan ogólny pacjenta, schorzenia współistniejące, stosowane terapie, tryb życia, tryb pracy; Badanie ogólne i specjalistyczne Historia leczenia ? Do rozważenia dalsze opcje leczenia, rodzaje i dawki leków ; Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację / telekonsultację