Czy mam stosować te leki przy migotaniu?

Witam. Mam pytanie odnośnie stosowania dwóch leków. Z powodu migotania przedsionków które zostało poddane ablacji przyjmuje lek Beto 100 ZK w dawkach po 50 mg rano i wczorem. Ponadto cierpię na klasterowe bóle głowy i neurolog wypisał mi lek o nazwie Isoptin w dawce 3 razy dziennie po 40 mg tryptany a konkretnie zolmiles 5mg. Moje pytanie jest następujące . Czy mogę stosować razem łącznie te dwa leki ? Znalazłem informację która mówi że nie koniecznie a po konsultacji z lekarzem POZ iż to są zupełnie dwa różne leki i można je stosować . Przyznam że mam obawy bo mam dwie sprzeczne informacje. Dodam że napadu migotania przedsionków nie miałem od czasu ablacji to jest około 2,5 roku , jestem mężczyzną mam 25 lat . Dziękuję za odpowiedzi , pozdrawiam serdecznie .

Konieczna PEŁNA KONSULTACJA Ustalenie leczenia Klasterowych bólów głowy Ocena Holtera i ost EKG serca Od kiedy i ile ataków CLUSTEROWYCH BÓLÓW GŁOWY ?? Isoptin jest dobrym lekiem, podana małą dawka ?? czy pomaga ????

NAJWAŻNIEJSZY JEST PACJENT; stan kliniczny, sprawność, funkcjonalność, dolegliwości bólowe czy objawy ubytkowe, niedoczulica, niedowład, niesprawność etc....

Konieczna pełna konsultacja ze wszystkimi wynikami dotychczas wykonanych badań laborm TK, MRI RTG etc... Jaki stan Pacjenta ??? WSZYSTKI LEKI???? Oczywiście konieczny pełny wywiad i badanie najlepiej pełna ocena NEUROLOGICZNA Ważne takze inne objawy, historia leczenia ; stan ogólny pacjenta, schorzenia współistniejące, stosowane terapie, tryb życia, tryb pracy; Badanie ogólne i specjalistyczne Historia leczenia ? Do rozważenia dalsze opcje leczenia, rodzaje i dawki leków ; Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację / telekonsultację