Jakiego leczenia mogę się spodziewać?

Witam na wyniku rezonansu po skreceniu kolana wniosek brzmi {zmiany obrzękowe kłykcia bocznego kości udowej,podejrzenie przerwania części włókien w zakresie troczka przyśrodkowego rzepki} jakiego leczenia moge się spodziewać?

Do omówienia z Ortopedą, który badał i skierował na badanie Ocena kliniczna

OPIS MRI do interpretacji klinicznej po zbadaniu Pacjenta, obejrzeniu płytki CD z badania MRI !

Konieczna pełna konsultacja z ze wszystkimi wynikami dotychczas wykonanych badań laborm TK, MRI RTG etc... Jaki stan Pacjenta ??? LEKI???? aby ustalić co może powodować przewlekłe dolegliwości ; częste bóle głowy. A może być też wiele innych przyczyn !; Oczywiście konieczny pełny wywiad i badanie najlepiej pełna ocena NEUROLOGICZNA Ważne takze inne objawy, historia leczenia ; stan ogólny pacjenta, schorzenia współistniejące, stosowane terapie, tryb życia, tryb pracy; Badanie ogólne i specjalistyczne Historia leczenia ? Do rozważenia dalsze opcje leczenia, rodzaje i dawki leków ; Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację / telekonsultację