Co zrobić po nieudanej operacji ścięgien?

Witam. Mam 22 lata i jestem 5 lat po operacji ścięgien w prawej dłoni palca IV i V (od urodzenia praworęczna). Nie czuję palca V, a palec IV czuję częściowo. Nie jestem w stanie wyprostować tych dwóch palców, a palec V jest całkowicie odstający od reszty palców. Dodatkowo mam problem z normalnymi czynnościami ze względu na przykurcze dłoni. Są one tak mocne jak skurcz łydki i potrafią się utrzymywać nawet do 10 minut. wystarczy, ze chwycę coś w "dziubek" dłonią, albo trzymam coś dłużej jak nóż, długopis czy kubek. Mam problem w pracy ze względu na tą niepełnosprawność. Czy jest jakiś sposób na poprawienie tego? Pozdrawiam serdecznie :D

KONIECZNE OMÓWIENIE Z LEKARZEM LECZĄCYM i CHIRURGIEM Jak wynik badania RTG EMG USG Jaka praca ?? Jak TARCZYCA??

Koniecznie trzeba zgłosić się do Lekarza Możliwe różne przyczyny... Jaki stan Pacjenta ??? LEKI???? aby ustalić co może powodować przewlekłe dolegliwości ; może być też wiele innych przyczyn ! do interpretacji klinicznej po zbadaniu Pacjenta ; Oczywiście konieczny pełny wywiad i badanie najlepiej pełna ocena NEUROLOGICZNA Ważne takze inne objawy, historia leczenia ; stan ogólny pacjenta, schorzenia współistniejące, stosowane terapie, tryb życia, tryb pracy; Badanie ogólne i specjalistyczne Historia leczenia ? ; Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację / telekonsultację