Co mam robić, gdy cierpię na silne bóle głowy?

Witam. Od kilku lat cierpię na silne bóle głowy. Bole kości głowy. Teraz już całej. W tym czasie miałam robiony rezonans i tomografię głowy. Skierowanie było od neurologa. Mam powiekszone i bolące guzy czołowe i szwy. Jest w nich podniesiona temperatura. Od lat próbuje znaleźć przyczynę bólu który jest nie do wytrzymania. Moje pytanie: Czy gdyby to była choroba Pageta to czy ktoś by rozpoznał to na rezonansie lub tomografii która zlecił neurolog? Kiedyś nie opisali mi czegoś co było widoczne bo skierowanie było od innego specjalisty. Jakie badania powinnam zrobić aby znaleźć przyczynę bólu kości głowy? Wydaje mi się że zdjęcia które widziałam w internecie są wykonane jakaś inną metodą. Lekarze ciągle zlecają mi to samo badanie. To błędne koło. Do kogo się udać? Jeśli można to poproszę jakis konkretny adres gdzie się tym zajmują.

Konieczna pełna konsultacja z ze wszystkimi wynikami dotychczas wykonanych badań laborm TK, MRI RTG etc... Jaki stan Pacjenta ??? LEKI???? aby ustalić co może powodować przewlekłe dolegliwości ; częste bóle głowy. A może być też wiele innych przyczyn ! do interpretacji klinicznej po zbadaniu Pacjenta ; Oczywiście konieczny pełny wywiad i badanie najlepiej pełna ocena NEUROLOGICZNA Ważne takze inne objawy, historia leczenia ; stan ogólny pacjenta, schorzenia współistniejące, stosowane terapie, tryb życia, tryb pracy; Badanie ogólne i specjalistyczne Historia leczenia ? Do rozważenia dalsze opcje leczenia, rodzaje i dawki leków ; Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację / telekonsultację