Czy powinny mnie martwić wyniki rezonansu mojego syna?

Witam odebrałam wynik rezonansu mojego syna ,choruje na padaczkę i od roku jest na neurotop bez ataków.W prawym płacie czołowym: - słabo wyodrębniające się pasmo nieznacznie hiperintensywne w obrazach T2-zal. i FLAIR, biegnące od rogu czołowego komory bocznej do kory zakrętu czołowego środkowego, bez ewidentnych zmian w korze (podejrzenie objawu "transmantle", który występuje m.in. w FCD) - niewielkie ogniska hiperintensywne w obrazach T2-zal. i FLAIR przy rogu czołowym komory bocznej oraz podkorowo w podstawnej części płata czołowego (niespecyficzne). Nie stwierdzam ognisk patologicznego wzmocnienia kontrastowego. Nie uwidoczniono ognisk ograniczenia dyfuzji typowych dla wczesnych zmian niedokrwiennych ani cech przebytego krwawienia. Nieznacznie poszerzone przestrzenie okołonaczyniowe w płatach ciemieniowych. Zatoki żylne opony twardej bez cech zakrzepicy. Przysadka mózgowa niepowiększona. Okolice kątów mostowo-móżdżkowych bez zmian ogniskowych. Układ komorowy nieposzerzony, symetryczny. Przymózgowe przestrzenie płynowe w granicach normy. Gałki oczne i przestrzenie pozagałkowe bez widocznych zmian. Zatoki przynosowe prawidłowo powietrzne. Czy jest to coś poważnego? Powinnam się martwić?

Ważne kto i dlaczego miał to badanie Ważne objawy kliniczne; Najważniejszy Pacjent, Dlaczego miał napad padaczki, w jakich okolicznościach ?? po alkoholu, odwodnieniu, zmęczeniu ?? Jakie ma choroby , jakie leki wywiad rodzinny ??? Jaki : wiek, stan ogólny, obciążenia chorobowe, wyniki badań ... Cała historia choroby, inne schorzenia towarzyszące ; Jakie przyjmuje leki i dlaczego ; Nawyki, używki Konieczna pełna konsultacja z badaniem neurologicznym Waż ny też tryb pracy, tryb życia, nastrój i sen Warto wykluczyć zaburzenia lekowe, niepokój... stresy . Czy nie było innych problemów , stresów Pozdrawiam i zapraszam