Proszę o interpretację opisu rezonansu magnetycznego w kontekście drętwienia ręki

Witam,w poniedziałek zdretwiala mi lewa ręką(brak siły) i noga,w czwartek zrobiłam rezonans głowy bez kontrastu.Opis:Jednofazowe badanie RM mózgowia w obrazach T1i T2, zależnych oraz w sekwencjach FLAIR i DWI,w płaszczyznach poprzecznych, czołowych i strzałkowych.Przy rogu czołowym lewej komory bocznej widoczny jest obszar wielkości około 12x4 mam(wymiar w płaszczyźnie poprzecznej)o charakterze blizny glejowej(jak po przebytym uszkodzeniu).W podkorowej istocie białej w lewym zakręcie czołowym dolnym widoczne jest pojedyńcze ,niecharakterystyczne ognisko wielkości 2mm,hiperintensywne w obrazach T2 zależnych i w sekwencji FLAIR,niewykazujące cech restrykcji dyfuzji wody(np.drobna zmiana naczyniopochodna). Ciało modzelowate o prawidłowej grubości i i prawidłowym sygnale.Torbiel przegrody przeźroczystej szerokości do 8 mam.Poza tym mózgowie bez zmian.Układ komorowy nieposzerzony,nieprzemieszczony,bez cech ucisku.Przymózgowa rezerwa płynowa zachowana.Wniosek:niecharakterystyczny obszar uszkodzenia okołokomorowej istoty białej przy rogu czołowym po stronie lewej,do rozważenia badanie kontrolne." Mam 40 lat,nie miałam żadnego urazu głowy,na nic nie choruję,nie przyjmuje żadnych lekówjedynie to odrętwienie z osłabieniem siły w ręce.Proszę o informację czego mogę się spodziewać,no na wizytę u neurologa muszę jeszcze poczekac.

OPIS MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ. "rezonans głowy bez kontrastu.Opis:Jednofazowe badanie RM mózgowia w obrazach T1i T2, zależnych oraz w sekwencjach FLAIR i DWI,w płaszczyznach poprzecznych, czołowych i strzałkowych.Przy rogu czołowym lewej komory bocznej widoczny jest obszar wielkości około 12x4 mam(wymiar w płaszczyźnie poprzecznej)o charakterze blizny glejowej(jak po przebytym uszkodzeniu).W podkorowej istocie białej w lewym zakręcie czołowym dolnym widoczne jest pojedyńcze ,niecharakterystyczne ognisko wielkości 2mm,hiperintensywne w obrazach T2 zależnych i w sekwencji FLAIR,niewykazujące cech restrykcji dyfuzji wody(np.drobna zmiana naczyniopochodna). Ciało modzelowate o prawidłowej grubości i i prawidłowym sygnale.Torbiel przegrody przeźroczystej szerokości do 8 mam.Poza tym mózgowie bez zmian.Układ komorowy nieposzerzony,nieprzemieszczony,bez cech ucisku.Przymózgowa rezerwa płynowa zachowana.Wniosek:niecharakterystyczny obszar uszkodzenia okołokomorowej istoty białej przy rogu czołowym po stronie lewej,do rozważenia badanie kontrolne."
OPIS MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ. Proszę omówić z Lekarzem Prowadzącym. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna: wywiad, badanie, analiza wyników badań etc. Ważny stan pacjenta, obciążenia chorobowe, tryb życia, nastrój. Ważna rehabilitacja! Pozdrawiam i zapraszam