Jak mam rozumieć swój wynik MR głowy?

Witam proszę o wyjaśnienie tych wyników kobieta lat 28. Z góry bardzo dziękuję. Badanie MR głowy wykonano w sekwencji FSE w obrazach T1- i T2-zależnych oraz w sekwencjach FLAIR, DIR, GRE T2* i EPI DWI. W istocie białej obu półkul mózgu widoczne podkorowe pojedyncze ogniska podwyższonego sygnału T2/FLAIR śr. do 0,5 cm, niewykazujące restrykcji dyfuzji - obraz niecharakterystyczny, do różnicowania w pierwszej kolejności między tzw. UBO obserwowanymi niekiedy u osób z m.in. dolegliwościami typu migrenowego, a ogniskami naczyniopochodnymi/demielinizacyjnymi lub w dalszej kolejności zapalnymi. Wskazana kontrola MR z podaniem kontrastu (za ok. 3-6 m-cy lub wcześniej w razie wskazań klinicznych). Poza tym obraz mózgowia i wewnątrzczaszkowych przestrzeni płynowych w granicach normy. W sekwencji DWI-EPI w obrębie mózgowia nie wykazano obszarów ograniczonej dyfuzji, w tym wczesnych zmian niedokrwiennych.

OPIS MRI do interpretacji klinicznej "Badanie MR głowy wykonano w sekwencji FSE w obrazach T1- i T2-zależnych oraz w sekwencjach FLAIR, DIR, GRE T2* i EPI DWI. W istocie białej obu półkul mózgu widoczne podkorowe pojedyncze ogniska podwyższonego sygnału T2/FLAIR śr. do 0,5 cm, niewykazujące restrykcji dyfuzji - obraz niecharakterystyczny, do różnicowania w pierwszej kolejności między tzw. UBO obserwowanymi niekiedy u osób z m.in. dolegliwościami typu migrenowego, a ogniskami naczyniopochodnymi/demielinizacyjnymi lub w dalszej kolejności zapalnymi. Wskazana kontrola MR z podaniem kontrastu (za ok. 3-6 m-cy lub wcześniej w razie wskazań klinicznych). Poza tym obraz mózgowia i wewnątrzczaszkowych przestrzeni płynowych w granicach normy. W sekwencji DWI-EPI w obrębie mózgowia nie wykazano obszarów ograniczonej dyfuzji, w tym wczesnych zmian niedokrwiennych. " Najważniejsza ocena objawów , ocena sprawności i stanu ogólnego Pacjenta, obciążeń zdrowotnych, trybu życia, nastroju... wyników badań, leczenia etc... Pozdrawiam