Jag rozumieć swój opis badania rezonansem magnetycznym?

Proszę o wyjaśnienie tego wyniku rezonansu W istocie białej podkorowej płatów czołowych i ciemieniowych w warstwach nadkomorowych i górno komorowych widoczne są liczne ogniska hiperintensywne w obrazach T2 I FLAIR przemawiające za zmianami naczyniopochodnymi

Opis MRI GŁOWY :" wyniku rezonansu: w istocie białej podkorowej płatów czołowych i ciemieniowych w warstwach nadkomorowych i górno komorowych widoczne są liczne ogniska hiperintensywne w obrazach T2 I FLAIR przemawiające za zmianami naczyniopochodnymi "
Opis MRI do interpretacji klinicznej, do obejrzenia CD obrazy badania MRI głowy! Ważna pełna konsultacja, informacje na temat wywiadu, obciązeń chorobowych, wyników badań Wążna pełna ocena stanu zdrowia i objawów neurologicznych PACJENTA.
Podobne zmiany mogą występować w bardzo różnych sytuacjach: nadciśnienie tętnicze, częste migreny, miażdżyca naczyń, inne schorzenia...