Co znaczą dość liczne, ogniska hiperintensywne w obrazach T2 zależnych?

Bardzo proszę o interpretację wyniku rezonansu głowy z opcją Angio: W istocie białej podkorowej płatów czołowych i ciemieniowych dość liczne, ogniska hiperintensywne w obrazach T2 zależnych i T2 zależnych FLAIR-niespecyficzne-najpewniej naczyniopochodne-typ 2 w klasyfikacji Fazekas, Poza tym obraz MR mozgowia prawidłowy. Ewa lat 53

Witam!
RM głowy przemawia za przebytą chorobą drobnych naczyń - ogniska w istocie białej. Tego praktycznie się nie leczy, to już się dokonało co najwyżej można suplementować, efekt placebo? Ew. leczenie objawowe.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.