Pojedyncze drobne ognisko hiperintensywne w obrazach T2-zależnych i FLAIR w podkorowej istocie białej okolicy czołowo-ciemieniowej lewej-niespecyficzne

Witam proszę o interpretacje badania MR głowy: Badanie wykonano w sekwencjach SE i TSE, w obrazach T1,T2, zależnych, dark -fluid,DWI/ADC, w projekcjach poprzecznych, czołowych i strzałkowych.Badanie uwidoczniło pojedyńcze drobne ognisko hiperintensywne w obrazach T2- zależnych i FLAIR w podkorowej istocie białej okolicy czołowo- ciemieniowej lewej- niespecyficzne do kontroli.Poza tym mózgowie , przymózgowie, układ komorowy są ok.Prosze o interpretacje wyniku.

Lek. Tomasz Budlewski

Jakie są objawy? Konieczna konsultacja Neurologiczna i Łączna interpretacja z powyższym wynikiem