Obrazy Flair w projekcjach strzałkowych, czołowych i poprzecznych
Witam prosze o interpr wyniku MR głowy:badanie w sekwencjach SE,TSE UZYSKUJAC OBRAZY T1,T2,FLAIR W PROJEKCJACH STRZAŁKOWYCH CZOŁOWYCH I POPRZECZNYCH.W ISTOCIE BIAŁEJ OKOŁOKOMOROWEJ PŁATA CZOŁOWEGO POJEDYNCZE DROBNE OGNISKA HIPERINTENSYWNE W T2 I FLAIR O CHARAKTERZE NACZYNIOPOCHODNYM.POZA TYM INNYCH ZMIAN W BREBIE MÓZGOWIA NIE MA .

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Zmiany o charakterze naczyniopochodnym to zmiany, które powstają na skutek przebytego niedokrwienia, np. na skutek mikroudarów. Wynik należy ocenić w oparciu o dane kliniczne.