Co wynika z mojego opisu badania?

Witam proszę o interpretacje : układ komorowy symetryczny, nie poszerzony, nieprzemieszczony.Przykomorowo nad rogiem czołowej lewej Komory bocznej widoczne jest nieostro ograniczono ogniskowo o podwyższonym sygnale we FLAIR i T2 średnicy 5 mm - do kontroli.

OPIS ?? TK GŁOWY: układ komorowy symetryczny, nie poszerzony, nieprzemieszczony.Przykomorowo nad rogiem czołowej lewej Komory bocznej widoczne jest nieostro ograniczono ogniskowo o podwyższonym sygnale we FLAIR i T2 średnicy 5 mm - do kontroli.

Prawdopodobnie małe ognisko , do interpretacji klinicznej Ważny PACJENT: wywiad, objawy, stan ogólny, tryb życia i pracy, inne dolegliwości, nastrój; wyniki badań ogólnych Ważne badanie ogólne i neurologiczne

Do pełnej konsultacji neurologicznej. Pozdrawiam i zapraszam

dr med Maria Magdalena WYSOCKA-BĄKOWSKA specjalista neurolog, Warszawa.