Czy konieczność powtórzenia rezonansu może oznaczać coś poważnego?

Powtórne badanie rezonansem magnetycznym Dzień dobry, miałam wykonywane MRI głowy około tydzień temu. Powodem był ból głowy po uderzeniu stało się to parę miesięcy temu. Nie otrzymałam opisu ponieważ powiedziano mi że trzeba powtórzyć badanie z kontrastem. Ponowną wizytę mam umówioną na za 2 tygodnie, strasznie się denerwuje, nie mogę spać po nocach. Chciałam się spytać czy jest to powód do zmartwienia czy musi to wskazywać na coś poważnego?

Najważniejsze NIE DENERWOWAĆ SIĘ Jaki OPIS MRI ???

Konicznie trzeba zgłosić się do Lekarza Możliwe niedokrwienie, zwężenie tętnic po jednej stronie , po lewej, gdzie niższe ciśnienie!

Jaki stan Pacjenta ??? LEKI???? aby ustalić co może powodować przewlekłe dolegliwości i bóle głowy, ale może być też wiele innych przyczyn ! do interpretacji klinicznej po zbadaniu Pacjenta ; Oczywiście konieczny pełny wywiad i badanie najlepiej pełna ocena NEUROLOGICZNA Ważne takze inne objawy, historia leczenia ; stan ogólny pacjenta, schorzenia współistniejące, stosowane terapie, tryb życia, tryb pracy; Badanie ogólne i specjalistyczne Historia leczenia ? ; Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację / telekonsultację