Co myśleć o tym rezonansie odcinka szyjnego?

Proszę o interpretacje rezonansu odcinka szyjnego. Spłycenie lordozy szyjnej aż do wytworzenia nieprawidłowej kifozy. Wielopoziomowa dehydratacja krążków międzykręgowych. W odcinku proksymalnym wytworzona płytka kifoza nieprawidłowa. Ześlizg niewielki na poziomie C5/C6. Uwypuklenie dokanałowe krążków krążków międzykręgowych od C3/C4 na ok. 8mm, najsilniej na poziomie C5/C6 na ok. 2 mm centralnie z redukcja rezerwy płynowej przedrdzeniowo, modelowanie worka oponowego bez ewidentnych ucisków na korzenie rdzeniowe. Uwidoczniony fragment rdzenia bez ognisk patologicznego sygnału. Polipowate zmiany w zatoce klinowej oraz pogrubienie śluzówki zatok szczękowych prawej oraz w większym stopniu lewej aż do 11 mm (badanie było robione w czasie gdy miałam zapalenie zatok)

OPIS MRI rezonansu odcinka szyjnego. : " Spłycenie lordozy szyjnej aż do wytworzenia nieprawidłowej kifozy. Wielopoziomowa dehydratacja krążków międzykręgowych. W odcinku proksymalnym wytworzona płytka kifoza nieprawidłowa. Ześlizg niewielki na poziomie C5/C6. Uwypuklenie dokanałowe krążków krążków międzykręgowych od C3/C4 na ok. 8mm, najsilniej na poziomie C5/C6 na ok. 2 mm centralnie z redukcja rezerwy płynowej przedrdzeniowo, modelowanie worka oponowego bez ewidentnych ucisków na korzenie rdzeniowe. Uwidoczniony fragment rdzenia bez ognisk patologicznego sygnału. Polipowate zmiany w zatoce klinowej oraz pogrubienie śluzówki zatok szczękowych prawej oraz w większym stopniu lewej aż do 11 mm (badanie było robione w czasie gdy miałam zapalenie zatok) " Czyli mierna dyskopatia kregosłupa szyjnego , kyfoza; i zmiany pozapalne w zatokach przynosowych szczękowych!;

OPIS MRI do interpretacji klinicznej po zbadaniu Pacjenta, obejrzeniu płytki CD z badania MRI !

Konieczna pełna konsultacja z ze wszystkimi wynikami dotychczas wykonanych badań laborm TK, MRI RTG etc... Jaki stan Pacjenta ??? LEKI???? aby ustalić co może powodować przewlekłe dolegliwości ; częste bóle głowy. A może być też wiele innych przyczyn !; Oczywiście konieczny pełny wywiad i badanie najlepiej pełna ocena NEUROLOGICZNA Ważne takze inne objawy, historia leczenia ; stan ogólny pacjenta, schorzenia współistniejące, stosowane terapie, tryb życia, tryb pracy; Badanie ogólne i specjalistyczne Historia leczenia ? Do rozważenia dalsze opcje leczenia, rodzaje i dawki leków ; Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację / telekonsultację