Jak ocenić wynik gazometrii?

Witam. Mam pytanie od ponad roku mam bóle w kl. piersiowej zawroty glowy dusznosci rozdraznienie oraz raz na jakis czas skoki pulsu okolicach do 130 w spoczynku. Wykonalem ekg holtera, event holter, rtg kl. piersiowej, ekg w ilosci ok 10 szt. Pomiary cisnienia z 2 tygodni srednia 125/85, puls spoczynkowy rano i wieczorem ok 65-75 Puls w ciagu dnia spoczynkowy ok 85-90 Z zalecenia lekarza zakupilem pulsometr i tu jest problem Moja saturacja zawsze wynosi 94/95 ale czesto tez 93 a rano po przebudzeniu czy w nocy 91 Wyniki mojej gazometri to Ph7,462 (7,350-7,450) PO2 61 (65-95) Potas 4,9 (3,4-4,5) Chlorki 110 (98-107) PO2(T)62 (83-108) Inne wyniki w normie

Do omówienia z Lekarzem Leczącym! NAJWAŻNIEJSZY JEST PACJENT, jego stan ogólny , neurologiczny, emocjonalny, współistniejące schorzenia historia leczenia; Wszystkie wyniki badań! Do pełnej konsultacji neurologicznej!! Ważny stan ogólny i neurologiczny, wyniki badań Ogólna forma i tryb życia ; dieta nastrój, sen etc etc; Jakie zalecane leki??? Jakie ciśnienie i puls, Jakie wyniki laboratoryjne ?? Pozdrawiam i zapraszam