Co powoduje napady kołatania serca i niskiego ciśnienia?

Witam. Zmagam się z dziwnym "napadami".Wszystko zaczęło się od zawrotu głowy pewnego popołudnia,, doszło do tego przyspieszone bicie serca (puls 150). EKG, echo serca nic nie wykazały. Holter pokazał tachykardię 159. Morfologia, TSH,FT3,FT4 w normie. Jestem osłabiona, szybko się męczę, nie potrafię wejść po schodach. Ciśnienie ogólnie niskie ok 115/65, puls też w normie. Podczas "napadów" mam kołatania serca, puls ponad 100, zimne dłonie, ogólnie złe samopoczucie. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest wykonać Holtera EKG 7 dniowego lub z rejestratorem zdarzeń. Proszę koniecznie udac się do lekarza kardiologa