Co powoduje kołatanie serca i czy są wskazania do badania holterem EKG?

Dobry wieczór. Od dłuższego czasu mam kołatanie serca. Klasyczny holter założony na 24 godziny nosiłam już dwa razy .Niestety nie dał lekarzowi oczekiwanego wyniku. W ośrodku znalazłam kontakt- www.holterhelp.pl .proszę o opinie czy warto zdecydować się na tego typu badanie. A może są jakieś inne opcje które szybko i rzetelnie pomogą określić co dzieje się z moim sercem? Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje holtera ekg na 7 dni z rejestratorem zdarzeń . W zależności od okoliczności uczucia kołatania serca być może warto jest wykonać próbę wysiłkowa