Co oznaczają kołatania serca u 28-latki?

Witam, mam problematycznie odczucia kołatania serca , niepokoju , ucisku w klatce i okolicach międzyżebrowych . Badania Tsh - w porządku, wizyta u kardiologa - ekg ok , ukg ok, holter ekg ok , jedynie zawsze przy wizycie reakcja na fartuch mam tętno 120-130 . nie wiem dlaczego, w domu jak mierze to jest normalne , na holterze także góra 80 . jonogram - w porządku - potas 3,8 , pani doktor kazała brać asparginian i od czasu do czasu pojawiają się takie dolegliwości dosyć czesto , niezależnie od okoliczności co to może być ? czy można rozszerzyć diagnostyke .Inne badania rtg pluc oraz morfologia także w porządku.

Lek. Tomasz Budlewski

być może wskazany były holter z rejestratorem zdarzeń, proszę koniecznie udac się dolekarza kardiologa ponownie.