Bardzo szybkie tętno i kołatania serca

Witam. Mój problem polega na tym, że mam bardzo szybkie tętno, kołatania serca, uczucie ustawania w biciu lub mocne bicie. Miałam robione echo, holter, rtg lekarz stwierdził tachykardie. Bardzo się boję bo pomimo stosowania propranololu mam problemy,które opisuje. Przy jakich chorobach tak się dzieje? co warto było by sprawdzić?

Dzień dobry,

Na początek proponuję oznaczenie TSH - w kierunku zaburzeń funkcji tarczycy oraz oznaczenie elketrolitów, takich jak potas i magnez. Kołatania serca mogą występować w nadczynności tarczycy, jak i w niedoborze w/w elektrolitów. Warto rozważyć również wykonanie 24 godzinnego holtera ekg.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz