Silne bicie serca po wysiłku fizycznym u 58-latki

Po wysiłku fizycznym (czasami jest to wejście na 1 piętro) mam silne bicie serca, brakuje mi tchu, robi mi się słabo. Muszę wtedy odpocząć. Badania Echo serca, Holter, EKG wypadły w normie. Próba wysiłkowa przerwana w 4 minucie z powodu zmęczenia, wzrostu ciśnienia i tętna do 162. Czasami kładąc się spać serce wali mocno, że nie mogę zasnąć. Od listopada 2015 r. krążę od lekarza do lekarza (interniści, kardiolog, pulmonolog, psychiatra) i słyszę, że wszystko ok a ja czuję się źle. Mam 58 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza kardiologa, byc może założenie holtera na 7 dni lub z rejestratorem zdarzeń będzie miało największy sens.