Dlaczego od kilku miesięcy mam te uciski w klatce piersiowej?

Witam, od marca tego roku odczuwam ucisk w klatce piersiowej, od jakiś 2 miesięcy mam też suchy kaszel , myślałam że to alergia ale testy to wykluczyły, miałam robioną spirometrię ale nic nie wykazała , ekg też wynik dobry , zrobiłam więc tomografię klatki piersiowej i wynik jest taki : niewielkie zagęszczenia włókniejące w szczytach obu płuc poza tym płuca bez zmian w miąższu , opłucna bez echa płynu, węzły chłonne wnęk płucnych i śródpiersia niepowiększone , naczynia tętnicze w zakresie widoczności prawidłowo wypełnione środka kontrastowym , kościec bez cech patologicznej przebudowy. Proszę o pomoc w odczytaniu tych wyników.

Do omówienia z Lekarzem Leczącym! Opis długi i złożony, opisane patologie, do interpretacji klinicznej, po zbadaniu i analizie dotychczasowych wyników ; NAJWAŻNIEJSZY JEST PACJENT, jego stan ogólny , neurologiczny, emocjonalny, współistniejące schorzenia historia leczenia; Wszystkie wyniki badań!

Do pełnej konsultacji neurologicznej!! Ważny stan ogólny i neurologiczny, wyniki badań Ogólna forma i tryb życia ; dieta nastrój, sen etc etc; Jakie zalecane leki??? Jakie ciśnienie i puls, Jakie wyniki laboratoryjne ??

Pozdrawiam i zapraszam