Dlaczego mam ten ciągły ból klatki piersiowej?

Mężczyzna 23 lata. Od roku borykam się z ciągłym bólem w klatce piersiowej. Bez przerwy mam uczucie gniecenie na klatce tak jak by mi ktoś tam coś ugniatał. Do tego boli mnie głowa od pół roku non stop praktycznie. Czuję się beznadziejnie. Niekiedy miewam taki atak ucisku w klatce że wydaje mi się jak bym zaraz miał umrzeć. Robiłem wszystkie badania serce, płuca itd. Wsyztsko jest dobrze byłem u parunastu lekarzy i każdy mówi że jestem zdrowy a mi wydaje się z tygodnia na tydzień że jest coraz gorzej. Co to może być

Trudno powiedzieć ; ważny wywiad, objawy , wszystkie wyniki badań schorzenia współistniejące etc... Konieczna pełna konsultacja , wywiad, badanie; inne schorzenia, leki, ogólna sprawność fizyczna, tryb życia i pracy; używki etc; Stan emocjonalny, stresy odgrywają też dużą rolę Do pełnej konsultacji neurologicznej, z wynikami badań ... Pozdrawiam i zapraszam