Co oznacza ten opis TK kontrastem u 38-latki?

Wynik TK z kontrastem- proszę o interpretację: W części górnej trzonu macicy niejednorodna gęstość z hypodensyjną podłużną zmianą 25x6mm. Wcześniejsza ocena macicy z Usg to mięśniak macicy (mięśniakowata macica), przerośnięte endometrium (z TK endometrium 13mmz usg 18mm). Co oznacza wynik TK, ginekolog raz sugerował wycięcie macicy raz łyzeczkowanie.

Do omówienia z Ginekologiem

Opis USG GIN . do interpretacji klinicznej, ; Ważny PACJENT I OBJAWY ! ważny wywiad, objawy , wszystkie wyniki badań schorzenia współistniejące etc... Konieczna pełna konsultacja , wywiad, badanie; inne schorzenia, leki, ogólna sprawność fizyczna, tryb życia i pracy; używki etc; Stan emocjonalny, stresy odgrywają też dużą rolę Do pełnej konsultacji neurologicznej, z wynikami badań ... Pozdrawiam