Co oznacza ten silny ból pleców u 32-latki?

Witam, 3 tygodnie temu wystąpił u mnie silny ból z prawej strony pleców promieniujacy do brzucha z gorączką 38 stopni. Crp 49 , leukocytoza 15 tyś. Badanie moczu wykazalo liczne bakterie i leukocyty w moczu. Objaw goldflama dodatni. W usg stwierdzono zmiane z podejrzeniem aml. Po 10 dniach terapii antybiotykiem bol ustąpił. Dzisiaj odebrałam wyniki tk jamy brzusznej " w biegunie górnym nerki prawej słabo ograniczony obszar hypodensyjny ok 20×17mm- w korelacji klinicznej możliwe zmiany obrzekowo zapalne. Poza tym nerki bez widocznych innych zmian w tym bez uwidocznionych uwapnionych złogów., w opóźnionej fazie zakontrastowane zgodnie z fala perystalityczna. Wątroba z rozwojowo przerosnietym lewym platem, jednorodna. Proszę o interpretację tego wyniku. Czy ta zmiana to może być guz nowotworwy? Bardzo się martwię. Kobieta 32l.

OPIS TK jamy brzusznej " w biegunie górnym nerki prawej słabo ograniczony obszar hypodensyjny ok 20×17mm- w korelacji klinicznej możliwe zmiany obrzękowo zapalne. Poza tym nerki bez widocznych innych zmian w tym bez uwidocznionych uwapnionych złogów., w opóźnionej fazie zakontrastowane zgodnie z fala perystalityczna. Wątroba z rozwojowo przerosnietym lewym platem, jednorodna." Nic nie wskazuje na guza; Do kontroli badania moczu i krwi i konsultacja u Internisty! OPIS USG do interpretacji klinicznej, ; Ważny PACJENT I OBJAWY ! ważny wywiad, objawy , wszystkie wyniki badań schorzenia współistniejące etc... Konieczna pełna konsultacja , wywiad, badanie; inne schorzenia, leki, ogólna sprawność fizyczna, tryb życia i pracy; używki etc; Stan emocjonalny, stresy odgrywają też dużą rolę Do pełnej konsultacji neurologicznej, z wynikami badań ... Pozdrawiam