Co oznacza wynik TK z kontrastem u 36-latka?

Proszę o interpretacje badania tk z kontrastem Nie stwierdza się wolnego płynu w jamie brzusznej i miednicy małej. Wątroba bez zmian ogniskowych, niepowiększona, prawidłowej gęstości. Drogi żółciowe nieposzerzone. Pęcherzyk żółciowy prawidłowy, bez wyraźnych złogów uwapnionych. Trzustka kształtu, wielkości prawidłowej. Gęstość gruczołu jednorodna. Przewód Wirsunga nieposzerzony. Śledziona niepowiększona, bez zmian ogniskowych. Nerki wielkości i budowy prawidłowej, bez cech zastoju i uwapnionych złogów. Nadnercza prawidłowe. Okolica dużych naczyń p.z.o. bez zmian węzłowych. Węzły chłonne wewnątrzotrzewnowe niepowiększone. Aorta brzuszna o prawidłowym przekroju. Odmiana rozwojowa pod postacią zaaortalnego przebiegu lewej żyły nerkowej. Pęcherz moczowy dobrze wypełniony, prawidłowy. Gruczoł krokowy niepowiększony, z masywnymi zwapnieniami. Pęcherzyki nasienne i kąty pęcherzykowo- pęcherzowe o prawidłowym obrazie. Odbytnica i tkanki okołoodbytnicze prawidłowe. Doły kulszowo - odbytnicze wolne od zmian. Węzły chłonne miednicy niepowiększone. Na dolnej granicy skanowania przestrzeń płynowa w worku mosznowym po stronie prawej. W uwidocznionych fragmentach układu kostnego i pól płucnych bez cech procesu rozrostowego. WN: Obraz gruczołu krokowego przemawia za przebytym zapaleniem. Niejasny obraz worka mosznowego. Proponuję ocenę urologiczną.

Nie znam kontekstu klinicznego więc nie napiszę nic ponadto,