Jak interpretować wynik badania TK jamy brzusznej u osoby przed gastroskopią?

Witam. Mam 32 lata. Jestem zapisany na gastroskopie ale czy ktoś może odpowiedzieć mi na pytanie czy to coś bardzo poważnego co wyszło w TK jamy brzusznej. TK jamy brzusznej - badanie dwufazowe: Zwraca uwagę pogrubienie ściany trzonu zołądka do ok. 17mm- [do oceny gastroskopowej] oraz nieznaczne zatarcie tkanki tłuszczowej z licznymi drobnymi [w osi krótkiej do 6mm)węzłami w okolicy okołoaortalnej od poziomu naczyň nerkowych do rozwidlenia Wątroba niepowiększona, o prawidłowej gestości, bez zmian ogniskowych. Drogi żółciowe wewnątrz- i zewnątrzwątrobowe nieposzerzone Pecherzyk żółciowy cienkościenny, nie zawiera uwapnionych złogów Trzustka niepowiększona, bez zmian ogniskowych. Przewód Wirsunga nieposzerzony. Sledziona o prawidłowych wymiarach, w normie. Šledziona dodatkowa śr 6mmm Nadnercza o prawidłowej wielkości i morfologii, bez zmian ogniskowych Nerki połażone typowo, prawidłowej wielkości, obustronnie zewnątrznerkowe miedniczki, poza tym bez nieprawidłowych zmian Obie nerki ulegają jednoczasowemu wzmocnieniu kontrastowemu. Układy kielichowo-miedniczkowe obustronnie nieposzerzone, bez widocznych uwapnionych złogów Węzły chłonne trzewne niepowiększone. Aorta brzuszna drożna, nieposzerzona. Guzki Schmorla. Proszę o ocenę tych wyników

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna gastroskopia i stwierdzenie czy jest konieczność i jest zmienione miejsce w żołądku z którego zależy pobrać wycinki proszę koniecznie zgłosić się do lekarza gastroenterologa