Jak ocenić obraz TK jamy brzusznej?

Witam, mam 44 lata i proszę o interpretację wyników tomografii jamy brzusznej z kontrastem. Przewód Wirsunga zaznaczony, lewe nadnercze z mikrogruczolakiem, odnogi niepogrubiałe. Obie nerki ulegają jednoczasowemu wzmocnieniu kontrastowemu.. Układy kielichowo-miedniczkowe obustronnie nieposzerzone, bez widocznych uwapnionych złogów

Jeżeli mikrogruczolak jest wykryty przypadkowo i nieistotny klinicznie to nie należy się nim martwić. W opisie nie opisano innych nieprawidłowości.