Czy mogę dostać rentę przy tej wadzie?

Choruję na serce odo dziecka ,yzn.urodzilam się z wada serca,jak byłam już pełnoletnią zdecydowała. Się na operację zamknięcia ubytku w przegrodzieiedzukpmotowrj,w wieku 34 lat urodziłam pierwsze dziecko,potem za 4 Lata kolejne ,i w tej ostatniej ciąży mój stan zdrowia się pogorszył diagnoza niedomykalność zastawki aorty,bóle kręgosłupa , nadciśnienie stała kontrola kardiologiczna ,prowadziłam działalność przez 5 Lat,teraz jestem na macierzyńskim zasiłku do listopada czy mogę starać się o rentę z Zusu

Do omówienia z kardiologiem i Lekarzem POZ

OPIS USG do interpretacji klinicznej, ; Ważny PACJENT I OBJAWY ! ważny wywiad, objawy , wszystkie wyniki badań schorzenia współistniejące etc... Konieczna pełna konsultacja , wywiad, badanie; inne schorzenia, leki, ogólna sprawność fizyczna, tryb życia i pracy; używki etc; Stan emocjonalny, stresy odgrywają też dużą rolę Do pełnej konsultacji z wynikami badań ... Pozdrawiam