Dlaczego mam ten ból w nadbrzuszu?

Witam. Codziennie rano wstaję i czuję niepokój, bóle w nadbrzuszu, kręgosłupie piersiowym, klatce piersiowej. Kardiologicznie wypadanie płatka zastawki mitralnej i mała niedomykalność Komory. Ciągle mierze sobie puls, czasem sięga nawet 100 uderzeń. Czuje się zmęczona. Mam jakby obręcz ściskającą na wys. piersi. Dyskopatia w odc. szyjnym i piersiowym. Tsh na poziomie 1,5. Mam trochę podwyzszone ANTY TPO, ale endokrynolog stwierdził że nie mam niedoczynności. Moje dolegliwości są głównie w drugiej połowie cyklu. Mam 3 letnie dziecko. Mam też czasem przelewanie w nadbrzuszu, biorę debretin na ibs i metocard 47,5 na obniżenie pulsu. Ciśnienie 100/60. Wątroba ok, trzustka i nerki też. Nie wiem czy mam nerwice czy dalej szukać przyczyny organicznej?

Ważna kompleksowa ocena;Tarczyca, serce, stresy, emocje Pełny wiwiad, analiza wyników badan ' Objawy mogą mieć różne tło, nawet zaburzenia hormonalne, elektrolitowe, inne;

Warto przeanalizować wszystkie możliwe przyczyny łącznie z zaburzeniami nastroju, napięciem, niepokojem, obawami i stresami...;

Jaki stan ogólny? Jakie inne objawy ; do obserwacji i pełnej oceny ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; pełna ocena; wywiad i badanie ; Jaki stan ogólny i neurologiczny, jaki nastrój; Konieczne badanie , analiza dotychczas wykonanych badań ; jakie leki, inne obciążenia , Jaki rodzaj pracy i tryb życia ; inne schorzenia; Nawyki, nastrój, sen etc

Niskie ciśnienie, zmęczenie i wysiłem przy opiece nad małym dzieckiem też odgrywają dużą rolę!

Pozdrawiam i zapraszam