Co oznacza opis EEG u 26-latki?

WYNIK BADANIA ELEKTROENCEFALOGRAFICZNEGO. Mam pytanie, bo nie za bardzo się orientuje w takich sprawach, dostałam wyniki z badania EEG, i chce się dowiedzieć o co chodzi, czy coś mi dolega. Opis badania : W zapisie spoczynkowym występuje niskonapieciowa czynność alfa 10-11/s na przemian z licznymi grupami i szeregach spłaszczonych fal theta 5-6/s. Rz nieobecna. W czasie Hw zarejestrowano pojedyncze, synchroniczne fale ostre w lewej okolicy czolowo-skroniowej. Fs nie nasila zmian. Orzeczenie : Zapis ze zmianami uogólnionymi miernego stopnia oraz z podraznieniem lewej okolicy czołowo-skroniowej aktywowanym przez Hw. Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi.

EEG OPIS: ""

Do interpretacji klinicznej Ważny PACJENT< WYWIAD< OBJAWY! Ważna kompleksowa ocena;Tarczyca, serce, stresy, emocje Pełny wiwiad, analiza wyników badan ' Objawy mogą mieć różne tło, nawet zaburzenia hormonalne, elektrolitowe, inne;

Warto przeanalizować wszystkie możliwe przyczyny łącznie z zaburzeniami nastroju, napięciem, niepokojem, obawami i stresami...;

Jaki stan ogólny? Jakie inne objawy ; do obserwacji i pełnej oceny ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; pełna ocena; wywiad i badanie ; Jaki stan ogólny i neurologiczny, jaki nastrój; Konieczne badanie , analiza dotychczas wykonanych badań ; jakie leki, inne obciążenia , Jaki rodzaj pracy i tryb życia ; inne schorzenia; Nawyki, nastrój, sen etc

Pozdrawiam i zapraszam