Jak ocenić ten opis EEG 33-latki?

Witam. Dziś odebrałam wyniki EEG. Zapis spoczynkowy z nieco mniej regularnym rytmie alfa 9-11Hz o woltażu 20-40uV oraz sekwencjami rytmu beta. R.z.zaznaczona . Na tym tle , z głębokich odprowadzeń,rejestruje się w prawej okolicy skroniowej sporadyczne fale ostre o woltażu do 80uV. 3min HW i FS nie nasilają zmian. Orzeczenie : Zapis wskazuje dyskretne zmiany podraznieniowe w prawej okolicy skroniowej. Poproszę o pomoc nie rozumiem tego wyniku

Opis EEG : niewielkie zmiany :

Ważny pełny wywiad i badanie , czy były utraty przytomności, omdlenia, drgawki ?? " wyniki EEG. Zapis spoczynkowy z nieco mniej regularnym rytmie alfa 9-11Hz o woltażu 20-40uV oraz sekwencjami rytmu beta. R.z.zaznaczona . Na tym tle , z głębokich odprowadzeń,rejestruje się w prawej okolicy skroniowej sporadyczne fale ostre o woltażu do 80uV. 3min HW i FS nie nasilają zmian. Orzeczenie : Zapis wskazuje dyskretne zmiany podrażnieniowe w prawej okolicy skroniowej. " Jak morfol, żelazo, elektrolity ? Opis EEG do interpretacji klinicznej po zbadaniu. WAŻNY PACJENT i objawy, wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań laboratoryjnych, obrazowych, RTG etc... jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog