Co oznacza ten opis EEG u 26-latki?

Witam, proszę o interpretację wyniku badania EEG. Zapis zróżnicowany przestrzennie. W odprowadzeniach ciemieniowych i potylicznych dominuje rytm fal alfa 10-11 Hz o ampl. do 40 uV. Oraz występują niskonapięciowe fale beta. Rz wyrażona. W przednich odprowadzeniach przeważają niskonapięciowe fale beta. Jednorazowo w prawej okolicy centralnej i środkowo - skroniowej pojawiła się pojedyncza fala ostra bez fali wolnej o ampl. 60 uV. Fs nie aktywuje zmian. Hw przez usta i przez nos nie aktywuje zmian. Orzeczenie: Zapis z podejrzeniem zmian w prawej okolicy centralnej i środkowo - skroniowej (pojedyncza fala ostra) - do obserwacji. W razie wskazań badanie kontrolne ew po deprywacji snu.

Witam! Zapis wydaje się być prawidłowy. Z uwagi na pojedynczy incydent (prawdopodobnie artefakt) badanie należy powtórzyć. Powodzenia W. Łuczkowski.