Co oznacza opis EEG u 26-letniej osoby?

Witam, proszę o odczytanie badania EEG. Od 12 r.ż. choruję na padaczkę nabytą. W tej chwili mam 26 lat biorę Levetiracetam 750MG 2 razy dziennie. Podstawowa czynność bioelektryczna z dominującym rytmem alfa około 12 Hz w odprowadzeniach skroniowo-potylicznych. Zapis prawidłowo przestrzennie zróżnicowany. RZ wzrokowa obecna. W trakcie badania z nasileniem podczas HW rejestrowano w odprowadzeniach czołowych prawostronnych niezbyt liczne fale wolne theta o amplitudzie tła. FS bez istotnego wpływu na zapis. Orzeczenie: Zapis z rejestrowaniem zmian w odprowadzeniach czołowych prawostronnych.

Jaki był wcześniej

Jakie objawy zab świadomości Jaki Pacjent ????

mogą mieć rózne tło..." nerwicowe, zab elektrolitowe etc etc

Do omówienia z NEUROLOGIEM LECZĄCYM ! Wazne wyniki i PACJENT Pełna historia choroby i leczenia ; wyniki badań etc etc... Opis badań do interpretacji klinicznej; u, w migrenie etc etc

Ważny pełny wywiad i stan PACJENTA, jego dolegliwości ! Na pewno pandemia, ogólny niepokój i poczucie zagrożenia, zmęczenie, stresy, praca zdalna; tylko nasilają dolegliwości i lęki!! Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, ocena stanu fizycznego i psychicznego, analiza wyników badań Ważny nastrój, sen; sytuacja życiowa, e domu i w pracy; ogólna kondycja i styl życia Ważne schorzenia współ występujace, wyniki badań, zażywane leki ; Możliwe , że włączenie leków "wyciszających" poprawiających nastrój, suplementów witamin, elektrolitów, okaże się pomocne Pozdrawiam i zapraszam na konsultację