Czy jest ryzyko kolejnego udaru?

Mam 43 lata, w 2019 r przeszłam udar niedokrwienny pnia mózgu, miałam podaną Actylise. Po długotrwałej diagnostyce zidentyfikowano PFO jako przyczynę udaru, przeciek zamknięto okluderem wszczepionym przez tętnicę. Obecnie przyjmuję Plavix 75 mg i Acard 150 mg. Czy te leki chronią mnie w przypadku zakażenia koronawirusem od ryzyka kolejnego udaru, który może być powiklaniem przy zakażeniu?

Do omówienia z NEUROLOGIEM LECZĄCYM ! Wazne wyniki i PACJENT Pełna historia choroby i leczenia ; wyniki badań etc etc... Opis badań do interpretacji klinicznej; u, w migrenie etc etc

Ważny pełny wywiad i stan PACJENTA, jego dolegliwości ! Na pewno pandemia, ogólny niepokój i poczucie zagrożenia, zmęczenie, stresy, praca zdalna; tylko nasilają dolegliwości i lęki!! Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, ocena stanu fizycznego i psychicznego, analiza wyników badań Ważny nastrój, sen; sytuacja życiowa, e domu i w pracy; ogólna kondycja i styl życia Ważne schorzenia współ występujace, wyniki badań, zażywane leki ; Możliwe , że włączenie leków "wyciszających" poprawiających nastrój, suplementów witamin, elektrolitów, okaże się pomocne Pozdrawiam i zapraszam na konsultację