O czym świadczą takie objawy u 37-latki?

Witam, Mam 37 lat proszę powiedzieć na co mogą wskazywać następujące objawy...bòl szyi, uciski w głowie na czubku nad uchem oraz skroniach, uczucie jakby prądu, ciepła, ból oczu, zawroty głowy. Dodatkowo puste odbijanie, duszności, wzdęcia,uczucie ucisku w nadbrzuszu oraz uczucie uderzenia ciepła do tego płytki oddech, niskie ciśnienie krwi, skaczące tętno. Wykonane dotychczas badania, morfologia krwi w normie, USG jamy brzusznej w normie,echo serca w normie, , TSH również., Gastroskopia również. RTG odcinka szyjnego bocznego wyprostnej ustawienie kręgosłupa. USG odcinka piersiowego spłycona kifoza. Zmiany zwyrodnieniowe trzonów. Nierówności płytek granicznych trzonów oraz zmiany zwyrodnieniowe.

Opisane liczne dolegliwości : "

bòl szyi, uciski w głowie na czubku nad uchem oraz skroniach, uczucie jakby prądu, ciepła, ból oczu, zawroty głowy. Dodatkowo puste odbijanie, duszności, wzdęcia,uczucie ucisku w nadbrzuszu oraz uczucie uderzenia ciepła do tego płytki oddech, niskie ciśnienie krwi, skaczące tętno. Wykonane dotychczas badania, morfologia krwi w normie, USG jamy brzusznej w normie,echo serca w normie, , TSH również., Gastroskopia również. RTG odcinka szyjnego bocznego wyprostnej ustawienie kręgosłupa. USG odcinka piersiowego spłycona kifoza. Zmiany zwyrodnieniowe trzonów. Nierówności płytek granicznych trzonów oraz zmiany zwyrodnieniowe. ... " Zaburzenia gastryczne jak w zespole jelita drazżiwego, ale tez jak w zaburzeniach nerwicowych czy nietolerancjach pokarmowych; Ważne też tło emocjonalne ! Bóle kregosłupa z napięcia i przymusowej pozycji w pracy??

Opis badań do interpretacji klinicznej; opisane drobne zmiany mogą występować w przebiegu różnego typu i etiologii, zaburzeń krążenia mózgowego, w nadciśnieniu, w migrenie etc etc

Ważny pełny wywiad i stan PACJENTA, jego dolegliwości ! Na pewno pandemia, ogólny niepokój i poczucie zagrożenia, zmęczenie, stresy, praca zdalna; tylko nasilają dolegliwości i lęki!! Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, ocena stanu fizycznego i psychicznego, analiza wyników badań Ważny nastrój, sen; sytuacja życiowa, e domu i w pracy; ogólna kondycja i styl życia Ważne schorzenia współ występujace, wyniki badań, zażywane leki ; Możliwe , że włączenie leków "wyciszających" poprawiających nastrój, suplementów witamin, elektrolitów, okaże się pomocne Pozdrawiam i zapraszam na konsultację