Czy powinno wykonywać się badania kontrolne?

Dzień dobry chciałam zapytać się 7 lat temu miałam wykonany rezonans wszystko było okej 5 lat temu miałam wykonane mri mózgowia bez kontrastu też jest okej nie ma żadnych malformacji naczyniowych oraz tętniaków i teraz tego roku w marcu miałam rezonans z kontrastem wykonany i też jest wszystko okej nie ma żadnych guzów tętniaków malformacji moje pytanie brzmi ponieważ jestem przewrażliwiona na punkcie tętniaków czy ja dalej muszę takie badania wykonywać Jeżeli tak to jak często żeby wykluczyć tętniaka Czy jeżeli na przykład jak go nie ma to po prostu już nie trzeba wykonywać dalej tych badań kontrolnych

Wykonałą Pani badania MRI głowy i ANGIO MR trzy razy!!! na przestrzeni wielu lat, i wszystkie OK!! bez patologii. To chyba wystarczy! Oczywiście nie wiem z jakiego powodu kierowano Panią na badania ??? " 7 lat temu miałam wykonany rezonans wszystko było okej 5 lat temu miałam wykonane mri mózgowia bez kontrastu też jest okej nie ma żadnych malformacji naczyniowych oraz tętniaków i teraz tego roku w marcu miałam rezonans z kontrastem wykonany i też jest wszystko okej nie ma żadnych guzów tętniaków malformacji moje pytanie brzmi ponieważ jestem przewrażliwiona na punkcie tętniaków czy ja dalej muszę takie badania wykonywać Jeżeli tak to jak często żeby wykluczyć tętniaka" .... Z Pani relacji można podejrzewać zaburzenia lękowe, nerwicowe Na pewno pandemia, ogólny niepokój i poczucie zagrożenia, zmęczenie, stresy, praca zdalna; tylko nasilają dolegliwości i lęki!! Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, ocena stanu fizycznego i psychicznego, analiza wyników badań Ważny nastrój, sen; sytuacja życiowa, e domu i w pracy; ogólna kondycja i styl życia Ważne schorzenia współ występujace, wyniki badań, zażywane leki ; Możliwe , że włączenie leków "wyciszających" poprawiających nastrój, suplementów witamin, elektrolitów, okaże się pomocne Pozdrawiam i zapraszam na konsultację