Jak leczyć tak zespół neurologiczny?

Witam mam 27 lat w zeszłym roku trafiłam do szpitala po utracie przytomności wykonano szereg badań potwierdzono u mnie torbiela podpajęczynówki(wykrytego juz kilka lat wcześniej) ale stwierdzono ze to niepowód. Powiedziano mi ze cierpię na POTS. Po tym wydarzeniu kilka razy mialam epizody ze czułam się słabo jakbym miała zemdleć, potworne kołatanie serca,uczucie gorąca,dreszcze,ciemno przed oczami mija czasem po minucie czasem po kilku . W zeszłym tygodniu znów zemdlalam trafiłam znów do szpitala ale zostałam wypisana znów powiedziano ze to POTS. Niestety moje objawy od 2 dni się bardzo nasiliły nie moge normalnie funkcjonować bo co chwile robi mi się słabo serce chce mi wyskoczyć z klatki. Moje pytanie brzmi czy są jakieś leki które mogłyby złagodzić moje dolegliwości?

Do omówienia z NEUROLOGIEM LECZĄCYM ! Wazne wyniki i PACJENT Pełna historia choroby i leczenia ; wyniki badań etc etc... Opis badań do interpretacji klinicznej; u, w migrenie etc etc

Ważny pełny wywiad i stan PACJENTA, jego dolegliwości ! Na pewno pandemia, ogólny niepokój i poczucie zagrożenia, zmęczenie, stresy, praca zdalna; tylko nasilają dolegliwości i lęki!! Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, ocena stanu fizycznego i psychicznego, analiza wyników badań Ważny nastrój, sen; sytuacja życiowa, e domu i w pracy; ogólna kondycja i styl życia Ważne schorzenia współ występujace, wyniki badań, zażywane leki ; Możliwe , że włączenie leków "wyciszających" poprawiających nastrój, suplementów witamin, elektrolitów, okaże się pomocne Pozdrawiam i zapraszam na konsultację