Czym mogły być spowodowane tak silne zawroty głowy?

Kobieta (lat 50) straciła przytomność, trafiła na oddział neurologiczny z silnymi zawrotami głowy. Zawroty ustawały w pozycji leżącej. Po kilku dniach hospitalizacji wypisana do domu bez diagnozy. W domu spędziła jedną dobę i znów trafiła na oddział neurologiczny z nasilonymi objawami (zawroty głowy zarówno w pozycji leżącej jak i siedzącej/stojącej, mdłości, odruch wymiotny, pogorszenie widzenia). Nasilone objawy zmniejszyły się po 2 dobach, ale nie ustąpiły. Wykonano szereg badań laboratoryjnych jak i obrazowych, nie stwierdzono żadnych odchyleń. Czym może to być spowodowane?

Nie wiem.... Ważna pełna konsultacja , badanie , jaki stan ogólny, nastrój, sen, inne schorzenia, problemy, stresy ?? Jaki tryb życia; waga, sprawność ogólna, ?? Ważny wywiad, analiza dotychczasowego leczenia, wyników wykonanych badań laboratoryjnych i dobra pełna konsultacja.
Pozdrawiam i zapraszam