Czy zawroty głowy to skutek problemów z błędnikiem?

Wczoraj chwyciły mnie nagle zawroty głowy,najbardziej je odczuwałam jak musiałam zmienić pozycje z siedzące na leżącą,jak brałam głowe na dół czy w inną strone,nawet jak oczami musiałam ruszać bardziej a ciało było w miejscu,malały jak dłuższy czas byłam w jednej pozycji bez ruchu i patrzałam w jeden punkt.W nocy jak zminiałam pozycje spania to zawroty były nasilone.Czuje ze mnie znosi na lewą strone.Czy to błędnik?czy spadek cukru?mam lekko uszkodzony błędnik ale wczesniej nie miałam tak.

Witam!
Konieczna konsultacja neurologiczna i laryngologiczna, oraz wykonanie badań obrazowych i laboratoryjnych. Mogą to być równie dobrze zaburzenia nerwicowe, ale najpierw musimy wykluczyć sprawy poważniejsze.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.