Jaki charakter ma ten guz mózgu?

Moj Tato dostal wypis ze szpitala z diagnoza: Nowotwor o niepewnym lub nieznanym charakterze centralnego systemu nerwowgo. Okolo 2 lata temu Tato przeszedl udar, zostal szybko odratowany i nie wplynelo to znaczaco na stan mozgu - nadal jest sprawny fizycznie i psychicznie. Od tamtego momentu ma ataki padaczki, jest pod stala kontrola neurologa, bierze regularnie leki. Co dokladniej oznacza diagnoza wypisana w szpitalu? Czy na jej podstawie da sie stwierdzic, czy jest to rak, czy moze niegrozny guz, ktory naciska na czesc mozgu?

Proszę omówic z NEUROLOGIEM KTÓRY ZNA I LECZY PACJENTA !!!! , historie i wyniki badań!!

Udar czy nowotwów ????

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ;wyniki badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen; Objawy depresji, lęku, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia snu, często konieczna ocena psychologiczna, a nawet psychiatryczna.... Ważny Styl życia i pracy, aktywność ruchowa, rodzina , stresy ; dieta, etc etc Pozdrawiam i zapraszam . dr n. med Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska ;specjalista neurolog, migrenolog