Co może znaczyć mój zapis eeg?

Mam problemy z koncentracją. Zostałem skierowany na Badanie EEG, proszę powiedzieć co oznacza wynik, który otrzymałem. Wnioski: Zapis spoczynkowy EEG w granicach normy. Zapis zróżnicowany przestrzennie. W tylnych odprowadzeniach rejestruje się rytm 9-10Hz o ampl. 25-40uV. W przednich odprowadzeniach dominuje niskonapięciowa czynność beta. RZ obecna. W odprowadzeniach czołowo-skroniowych obustronnie rejestrują się pojedyncze sporadyczne fale theta 6-7Hz o ampl. do 50uV. Hw oraz FS nie aktywują nieprawidłowej czynności. Fotostymulacja nie wywołuje wodzenia rytmów w odporwadzeniach potylicznych. Dość liczne artefakty ruchowe w zapisie.

Witam! Jak napisał lekarz oceniający zapis EEG mieści się w granicach normy. Badania laboratoryjne oceniamy zawsze w odniesieniu do stanu zdrowia. Pomimo drobnych zaburzeń koncentracji zapis EEG wydaje się być w granicach normy. Zgłaszane problemy z koncentracją mogą mieć podłoże emocjonalne. Pozdrawiam W. Łuczkowski.