Jak mogę zinterpretować moje eeg?

Proszę o interpretację wyniku eeg. Czynność podstawowa eeg zachowana. W odprowadzeniach ciemieniowo- potylicznych składa się z rytmu alfa 8.5-10Hz o ampl. Do 40uV z serii niskonapieciowego rytmu beta Rz ob. Na tym tle w okolicach czolowo-skroniowych, z przewagą strony lewej zarejestrowano dość liczne grupy fal wolnych 5-7Hz i powtaracane fale o ostrym rysunku i, wyróżniające się wyższa amplituda od czynności podstawowej. Fs i hw nie aktywuje eeg.

Witam! Brak wiadomości z jakiej przyczyny było zrobione badanie. Opisane "zmiany" mogą być artefaktami. Radzę powtórzyć badanie w innej pracowni EEG. Powodzenia W. Łuczkowski.